O nas

1918.pl to polska marka odzieży niepodległościowej otworzona dokładnie w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – 11 listopada 2018. Tworzone ubrania łączą w sobie aspekty patriotyzmu oraz nowoczesności. Chcemy pokazać świeże spojrzenie na patriotyzm. Dlatego nasze ubrania tworzone są w oparciu o różnorodne techniki, m.in. sitodruku z efektami 3D, haftu, folii holograficznych i innych. Stawiamy na najwyższej jakości ubrania, w 100% wyprodukowane w Polsce. Chcemy wspierać polską gospodarkę. Kupując nasze ubrania dajesz Polakom pracę.

 

Współpracują z nami młodzi, zdolni, pełni pomysłów projektanci ale także Ci starsi, od których czerpiemy ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie zapominajmy również o nich. Oni tworzą dla Was te niesamowite grafiki. Łódzka szwalnia i przemiłe Panie krawcowe i szwaczki czuwają nad całością produkcji, dokładając wszelkich starań aby jakość ubrań była na najwyższym poziomie. Pracują z nami także wspaniali, ciepli i niezwykle uprzejmi ludzie obsługujący sklep 1918.pl – dzięki ich wysiłkom, staraniom i codziennej dbałej pracy – wszystkie ubrania trafiają do Was szybciutko. Markę wspiera także grupa najbliższych przyjaciół, którzy wcielili się w rolę modeli, aby pokazać Wam nasze koszulki. I nawet jeśli nie są to profesjonalne modelki i modele to wykazali się ogromną odwagą stając przed aparatem fotograficznym, chcąc pomóc w stworzeniu tej marki.

 

Dlatego w tym miejscu chcemy tym wszystkim wspaniałym ludziom bardzo PODZIĘKOWAĆ – za ich serce, zaangażowanie, codzienną ciężką pracę.

 

Oddając w Wasze ręce ten sklep, mamy nadzieję, że będzie on ciekawym miejscem.